top of page

Střelnice pro střelbu na asfaltové a pohyblivé terče

 Naší specializací je střelba na asfaltové holuby a to v disciplině Skeet. Je možno zajistit střelecké dny, pro myslivecké sdružení, osoby i firmy.

 

S instuktorem si lze zastřílet i bez zkušeností a bez zbrojního průkazu. Zbraně k zapůjčení jsou k dispozici.

 

Po předchozí dohodě, jsme schopni zařídit cateringové služby. Svých zákazníků si velmi vážíme a největším vyznamenáním pro nás je, když se k nám rádi vracejí.

 

Navštivte naši střelnici a sami budete moci naše kvality posoudit.

USA-Skeet-Field.jpg
SKEET.png
STŘELNICE1.webp

pronájem

PRONÁJEM STŘELNICE VČETNĚ SPOLEČENSKÝCH PROSTOR

STŘELNICE.jpg

instruktor

STŘELBA ZA DOPROVODU NAŠEHO INSTRUKTORA

IMG_7912.JPG

catering

MOŽNOST OBČERSTVENÍ S VENKOVNÍM GRILEM A POSEZENÍM

activity-trap-skeet.png

           LOVECKÉ KOLO 

 

 

Disciplína brokové střelby, která je českou specialitou. Tento způsob střelby je velmi blízký skeetu, jen zjednodušený a zkrácený. Střelnice poskytuje jedno střeliště.

Lovecké kolo - disciplína, kde počet a postup střelců je identický se skeetem. Lety terčů jsou předem definovány, není v položce tolik dvojstřelů a nestřílí se poslední osmé stanoviště přímo mezi věžemi. Celá položka obsahuje 20 terčů. Závod v této disciplíně je zcela v myslivecké režii a střílí se buď samostatná disciplína anebo, jako součást závodu kombinovaného. Podstatným rozdílem od skeetu, je však možnost na jednotlivé terče vypálit dvě rány.

SKEET.png

​                               SKEET

 

Skeet je disciplína, která se střílí brokovnicí na letící asfaltové terče. Ty jsou vrhány ze dvou věží stejným směrem, zatímco střelec postupuje po střeleckých stanovištích v polokruhu a střílí na terče střídavě zleva a zprava, případně na dva terče najednou. Na každý terč může vystřelit jen jednu ránu. 

bottom of page